Op. Dr. Kayhan Turan

Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Op. Dr. Kayhan Turan- Bursa - Kinematik total diz protezi

Kinematic total knee replacement

Kinematic total knee replacement

Güncelleniyor..

Comments,

Ahmet barbaros

23 Ocak 2018, 14:20

Öncelikle Kayhan Turan a ilgisi ve güler yüzlülüğü. için çok teşekkür ederiz. Eşimin kalça protezi için İstanbul’da gezmediğimiz yer kalmadı. En sonunda Bursa’da Kayhan Turan hocamıza geldik. Bize robotik kalça protezi tavsiye etti. Allah razı olsun. Gerçekleşen işlemden çok memnunuz. Keşke daha önce gelseymişiz bu ağrıları eşim çekmeseydi

Reply

fatma eryılmaz

26 Ocak 2018, 09:45

robotik ameliyatı istiyorum bende. Kayhan Turan hakkında hep olumlu yorumlar var. Bursa dışında nerde merkezi var bilen var mı. Antalyada oturuyorum. bilgi lütfen...

Write an answer,

Can ÖZ

23 Ocak 2018, 14:38

Dedemiz kalçası üzerine düştüğü için ameliyat olması gerekiyormuş. Bizlerde araştırmalarımız üzerine Dr. Kayhan TURAN hocamızın yanına geldik. Bize robotik kalça protezi tavsiye etti. Ameliyat başarılı geçti. Çok memnun kaldık. İlgisinden dolayı da Dr.Kayhan TURAN hocama çok teşekkür ederiz.

Reply

Write an answer,

penbe arslan

26 Ocak 2018, 09:49

Yapılan ameliyattaki başarı oranı nedir acaba? Normal ameliyata göre avantajları, getirdiği yenilikleri nedir?

Reply

Write an answer,

Op. Dr. Kayhan Turan

01 Şubat 2018, 11:52

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Bursa'da hizmet vermekteyiz. Sağlık probleminiz hakkında detaylı bilgi almak için 0505 999 1 777 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı mesaj olarak iletirseniz sizinle iletişime geçebiliriz. Sağlıklı günler dileriz.

Reply

Write an answer,

Op.Dr. Kayhan TURAN

01 Şubat 2018, 16:27

Merhaba Penbe Hanım,

Robotik Protez Cerrahisinde 0.1 mm gibi hata payıyla cerrahi istenilen ölçüde protezleri yerleştirme şansına sahip. Süreç içerisinde 100 hastamız tedavi edildi. Bu süreçte komplikasyonlar sıfır' a indirildi. Robot sayesinde cerrahi süreyi kısaltıyoruz, hastada kan kaybını azalıyoruz. Protezleri düzgün ve istediğimiz doğru açılarda yerleştirelebiliyoruz. Uygulama yapılacak alan belirlenip sadece protezin takılacağı bölgeye iyileştirme uygulanıyoruz. Bu sayede kesitler daha küçük oluyor. Ameliyat öncesi planladığımız protezi istediğimiz eğimde, büyüklükte uygulamamızı sağlıyoruz.

Reply

Write an answer,

Write a Comment